MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

LA PRIEST

Fase Luna

05/05/2023

Domino

1. On
2. Silent
3. It’s You
4. Misty
5. Star
6. Sail On
7. Neon
8. Ocean
9. No More

Ten krążek jest jak dryf, na skleconej z bambusowych rurek i palmowych liści tratwie, po południowych morzach. Jest przyjemnie i trudno zawrócić.

“Fase Luna” to inspirowany oceanem, wypełniony rozedrganym popem trzeci album Sama Eastgate’a występującego jako LA PRIEST.

Sam Eastgate znany jako La Priest nagrywał swoją płytę w Meksyku i lasach deszczowych Kostaryki, pozostając pod wrażeniem mitycznej historii każdego obszaru i starożytnych związków z oceanem, mocno czerpiąc z obu, aby wypełnić “Fase Luna” opowieściami o duchach i wyobrażeniach o życiu na dnie oceanu.

Podoba Ci się album

Fase Luna?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.