MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Komety

Komety - Paul Weller

31/01/2024

PIAS

1. Paul Weller

Lesław i Komety oddają hołd Paulowi Wellerowi. To czwarty singiel z “Ostatniego okrążenia” - kolejnej płyty w dorobku warszawskich Komet.

Jak mówi sam Lesław: “Z muzyką idola angielskich modsów i punkowców zetknąłem się po raz pierwszy w podstawówce. Echa jego twórczości pobrzmiewają w wielu moich piosenkach. Mimo ogromnej popularności w Anglii, Paul Weller jest w Polsce szerzej nieznany. Mam nadzieję że naszym singlem zachęcimy parę osób do posłuchania jego płyt, a nagrał ich bardzo wiele”. To już czwarty singiel z nadchodzącej płyty Komet – “Ostatnie okrążenie”, która ukaże się 6 września 2024 r.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.