MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Komety

Komety - Paul Weller

31/01/2024

PIAS

1. Paul Weller

Lesław i Komety oddają hołd Paulowi Wellerowi. To czwarty singiel z “Ostatniego okrążenia” - kolejnej płyty w dorobku warszawskich Komet.

Jak mówi sam Lesław: “Z muzyką idola angielskich modsów i punkowców zetknąłem się po raz pierwszy w podstawówce. Echa jego twórczości pobrzmiewają w wielu moich piosenkach. Mimo ogromnej popularności w Anglii, Paul Weller jest w Polsce szerzej nieznany. Mam nadzieję że naszym singlem zachęcimy parę osób do posłuchania jego płyt, a nagrał ich bardzo wiele”. To już czwarty singiel z nadchodzącej płyty Komet – “Ostatnie okrążenie”, która ukaże się 6 września 2024 r.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/02/2024
21 letnia mieszkanka Brooklynu spędziła miesiące pracując nad zupełnie nowym podejściem do konstruowania linii wokalnych. Efekt jest intrygujący, a płyta ukaże się w maju.
Premiera: 24/02/2024
Muzyk zespołu The Coral zapowiada solowy album. "Lotus & The Butterfly" - "folkowo psychodeliczny soundtrack do zapomnianego filmu drogi" ukaże się 29.03. Tymczasem mamy próbkę czyli singiel "Sweet Love".
Premiera: 23/02/2024
Adrianne Lenker, znana z zespołu Big Thief, udostępniła nowy singiel "Fool" pochodzący z jej nadchodzącego solowego albumu "Bright Future", który ukaże się 22.03.
Premiera: 23/02/2024
Morgan Harper-Jones prezentuje nowy singiel "2D", który pochodzi z jej debiutanckiego albumu „Up To The Glass”. Płyta ukaże się 22 marca.