MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

King Krule

Seaforth

1. Seaforth

King Krule zapowiada na czerwiec nową płytę i publikuje premierową piosenkę.

Po serii wyprzedanych kameralnych koncertów w ramach jego ostatniej trasy koncertowej SHHH, Archy Marshall ogłasza wydanie “Space Heavy” – jego czwartego albumu wydanego pod pseudonimem King Krule. Album ukaże się w piątek 9 czerwca 2023 nakładem XL Recordings!

Pierwszy singiel “Seaforth” ukazał się wraz z ujmującym teledyskiem wyreżyserowanym przez artystkę wizualną – Jocelyn Anquetil. Skromna, senna melodia utworu „Seaforth” stanowi ścieżkę dźwiękową do filmu, który przenosi nas do śpiącego umysłu Kinga Krule’a, byśmy mogli zanurzyć się w przygodach dwóch golden retrieverów – ojca i jego szczeniaka.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.