MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

King Krule

Seaforth

26/04/2023

XL Recordings

1. Seaforth

King Krule zapowiada na czerwiec nową płytę i publikuje premierową piosenkę.

Po serii wyprzedanych kameralnych koncertów w ramach jego ostatniej trasy koncertowej SHHH, Archy Marshall ogłasza wydanie “Space Heavy” – jego czwartego albumu wydanego pod pseudonimem King Krule. Album ukaże się w piątek 9 czerwca 2023 nakładem XL Recordings!

Pierwszy singiel “Seaforth” ukazał się wraz z ujmującym teledyskiem wyreżyserowanym przez artystkę wizualną – Jocelyn Anquetil. Skromna, senna melodia utworu „Seaforth” stanowi ścieżkę dźwiękową do filmu, który przenosi nas do śpiącego umysłu Kinga Krule’a, byśmy mogli zanurzyć się w przygodach dwóch golden retrieverów – ojca i jego szczeniaka.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.