MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Kevin Morby

This Is a Photograph II

Dead Oceans

1. This Is a Photograph II
2. Five Easy Pieces Revisited

Amerykański songwriter Kevin Morby dwoma nowymi piosenkami zapowiada album "More Photographs (A Continuum)", sequel poprzedniej płyty "This Is a Photograph" z 2022 roku.

Nowe nagrania to “This Is a Photograph II” i “Five Easy Pieces Revisited”, a wydawnictwo ukaże się 26 maja nakładem wytwórni Dead Oceans. Znajdzie się na niej sześć nowych utworów oraz trzy wariacje piosenek z “This Is a photograph”.

W czerwcu i lipcu artysta odwiedzi Europę by między innymi zagrać trzy koncerty w Polsce:
Poniedziałek, 19 czerwca – Proxima, Warszawa
Wtorek, 20 czerwca – Tama, Poznań
Sobota, 24 czerwca – Kwadrat, Kraków

Podoba Ci się album

This Is a Photograph II?

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.