MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Kelela

Raven

Warp

1. Washed Away
2. Happy Ending
3. Let It Go
4. On the Run
5. Missed Call
6. Closure
7. Contact
8. Fooley
9. Holier
10. Raven
11. Bruises
12. Sorbet
13. Divorce
14. Enough for Love
15. Far Away

Kelela i jej najnowsza płyta czyli błyskotliwy miks elegancji, zmysłowości i dźwiękowych innowacji.

“RAVEN” to kontynuacja docenionego przez krytyków debiutanckiego albumu “Take Me Apart”, który umożliwił wejście Keleli do mainstreamu. Wszystkie nowe utwory są autorstwa Keleli, która także jest głównym producentem przy współpracy takich producentów jak: Yo van Lenza, Kaytranada, Bambii, Asmara, LSDXOXO.

Umiejętnie poruszając się między R&B i muzyką taneczną, Kelela finezyjnie połączyła muzykę, sztukę i modę. W 2017 roku debiutancki album Keleli “Take Me Apart”, przyspieszył jej nieuchronny awans do głównego nurtu zarówno popu, jak i kultury undergroundowej. Od tego czasu współpracowała z innymi wizjonerskimi artystami, takimi jak Solange, Gorillaz, Andrew Thomas Huang i Danny Brown. Z osobistym stylem tak wizualnie kalejdoskopowym, jak gatunkowo jej muzyka, Kelela ugruntowała swoją pozycję jako awangarda dźwiękowych i estetycznych innowacji. W przemyślany sposób mieszając elegancję, futuryzm, boskość i zmysłowość, wyjątkowa perspektywa Keleli wyrzeźbiła ścieżkę, która pokazuje styl zarówno jako składnik sztuki, jak i sztukę samą w sobie.

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".