MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Keaton Henson

I'm Not There

26/04/2023

Play It Again Sam

1. I'm Not There

Keaton Henson prezentuje nowy singiel „I'm Not There”. Piosenka będzie otwierać najnowszy album Keatona "House Party", który ukaże się 9 czerwca nakładem Play It Again Sam.

“Chciałem nagrać podtrzymującą na duchu, popową płytę o depresji i byciu artystą, napisaną z punktu widzenia twórcy, który mocno wyeksploatował samego siebie w ciągu długiej kariery podporządkowanej osiągnięciu sukcesu. Człowieka, który pozostaje pusty i samotny po wspinaczce na szczyt, ale wciąż jest w stanie wyrazić te uczucia jedynie w języku pewnych siebie, performatywnych popowych piosenek” – tak o albumie mówi Keaton.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.