MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Kanalizacija

Hi

Kanalizacija

1. Rubber
2. Let's Go Pee
3. Sauna Party
4. Something Sad
5. Washing Machine Commercial
6. Untitled
7. No More Sugar

Grube, psychodeliczne riffy wspomagane jazzrockową fantazją i krautrockową motoryką. Do tego umiejętne operowanie ciszą, emocjami, napięciem i dynamiką i dostajemy (prawie) instrumentalną jazdę bez trzymanki prosto z Litwy.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.