MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Jessie Ware

That! Feels Good!

28/04/2023

Interscope

1. That! Feels Good!
2. Free Yourself
3. Pearls
4. Hello Love
5. Begin Again
6. Beautiful People
7. Freak Me Now
8. Shake The Bottle
9. Lightning
10. These Lips

Jeśli szukacie błyskotliwej, doskonale zaśpiewanej i wyprodukowanej muzyki pop, nie znajdziecie w tej chwili niczego lepszego.

Elegancki i seksowny pop dla dorosłych. W największym uproszczeniu ta płyta to muzyczna podróż do funkowo-soulowo-dyskotekowych, lat 70-tych. Filadelfijskie brzmienia i klimat znany z albumów takich gigantów jak Marvin Gaye, Randy Crawford czy Chaka Khan a także echa bossa novy w stylu Sergio Mendesa, dochodzące z rewelacyjnego singla “Begin Again”. Drugi z singlowych hitów “Pearls” to także murowany kandydat do wszelkich nagród, z Grammy włącznie, natomiast “Freak Me Now” to banger, który wywoła gorączkę sobotniej nocy nawet we wtorek w Małkini. “That! Feels Good!

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".