MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Jessie Ware

That! Feels Good!

Interscope

1. That! Feels Good!
2. Free Yourself
3. Pearls
4. Hello Love
5. Begin Again
6. Beautiful People
7. Freak Me Now
8. Shake The Bottle
9. Lightning
10. These Lips

Jeśli szukacie błyskotliwej, doskonale zaśpiewanej i wyprodukowanej muzyki pop, nie znajdziecie w tej chwili niczego lepszego.

Elegancki i seksowny pop dla dorosłych. W największym uproszczeniu ta płyta to muzyczna podróż do funkowo-soulowo-dyskotekowych, lat 70-tych. Filadelfijskie brzmienia i klimat znany z albumów takich gigantów jak Marvin Gaye, Randy Crawford czy Chaka Khan a także echa bossa novy w stylu Sergio Mendesa, dochodzące z rewelacyjnego singla “Begin Again”. Drugi z singlowych hitów “Pearls” to także murowany kandydat do wszelkich nagród, z Grammy włącznie, natomiast “Freak Me Now” to banger, który wywoła gorączkę sobotniej nocy nawet we wtorek w Małkini. “That! Feels Good!

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.