MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Jenny Lewis

Giddy Up

Blue Note/Capitol

1. Giddy Up

Jenny Lewis znana z zespołów Rilo Kiley i Nice As Fuck, duetu Jenny & Johnny, nagrań z The Watson Twins i kilku płyt solowych, zapowiada nowy album.

Jenny Lewis, jedna z najciekawszych autorek i wokalistek na alternatywno – folkowej scenie ostatnich 20 lat, zapowiada nową płytę i publikuje kolejny singiel. Album zatytułowany “Joy’all” ukaże się 9 czerwca.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.