MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Janelle Monáe

Lipstick Lover

Wondaland Arts Society/Atlantic

1. Lipstick Lover

Janelle Monáe, dziś być może bardziej znana jako aktorka, powraca z nowym singlem, frywolnym teledyskiem i zapowiada premierę płyty.

Janelle Monáe to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych artystek. Aż 8-krotnie nominowana do Grammy piosenkarka, autorka tekstów, producentka, performerka i ikona mody znana jest na całym świecie z niepowtarzalnego stylu i wizjonerskiego brzmienia.

Dzięki powszechnie uznanym albumom “THE ARCHANDROID” (2010), “THE ELECTRIC LADY” (2013) i “DIRTY COMPUTER” (2018), znakomicie ocenianym występom, a także niezachwianemu aktywizmowi na rzecz sprawiedliwości społecznej i społeczności LGBTQIA+, Monáe pozostaje jedną z najbardziej fascynujących i ważnych artystek swojego pokolenia.

Nowy album artystki ukaże się 09.06. Na krążku pt. “The Age Of Pleasure”znajdą się następujące utwory:

01 “Float” (Feat. Seun Kuti & Egypt 80)
02 “Champagne Shit”
03 “Black Sugar Beach”
04 “Phenomenal”
05 “Haute”
06 “Oh La La”
07 “Lipstick Lover”
08 “The Rush”
09 “The French 75”
10 “Water Slide”
11 “Know Better”
12 “Paid In Pleasure”
13 “Only Have Eyes 42”
14 “A Dry Red”

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.