MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Home Front

Games of Power

La Vida Es Un Mus Discos

1. Faded State
2. Real Eyes
3. Nation ft.Cal Graham
4. New Face Of Death
5. OverTime
6. Contact
7. Crisis
8. End Transmission
9. Games Of Power
10. Face Value
11. Born Killer
12. Quiet World
13. Come Down

Niezwykła płyta, na której punk, electro, krautrock i synthpop brzmią, niczym jedność. Zagrana z niezwykłą energią, przypomina najlepsze dźwięki lat osiemdziesiątych. Hymniczne śpiewy, wyraziste riffy i porywające rytmy. Moc!

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.