MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Gruff Rhys

Sadness Sets Me Free

26/01/2024

Rough Trade

1.Sadness Sets Me Free
2.Bad Friend
3.Celestial Candyfloss
4.Silver Lining (lead balloons)
5.On The Far Side of the Dollar
6.They Sold My Home to Build a skyscraper
7.Peace Signs
8.Cover up the Cover up
9.Tended My Resignation
10.I’ll Keep Singing

Były lider Super Furry Animals właśnie wydał album, na którym osiąga szczytową formę jako twórca piosenek. Szczere, osobiste historie ubrane w uzależniające melodie.

„Sadness Sets Me Free” to dwudziesty piąty album, który wydał w swojej 35-letniej karierze – indywidualnie, we współpracy i jako członek różnych zespołów. Album został nagrany na przedmieściach Paryża w La Frette Studios, w pomieszczeniu mieszczącym się w XIX-wiecznym domu. Sesja trwała zaledwie trzy dni. Chórki dodała Kate Stables z This Is The Kit, a całość została zmiksowana w Marsylii i Cardiff.

Podoba Ci się album

Sadness Sets Me Free?

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.