MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Gruff Rhys

Bad Friend

11/01/2024

Rough Trade Records

1. Bad Friend

Piosenka "Bad Friend" to kolejny singiel zapowiadający nowy album byłego lidera Super Furry Animals - Gruffa Rhysa. Płyta „Sadness Sets Me Free” ukaże się 26.01.24

Krążek został nagrany na przedmieściach Paryża w La Frette Studios, w pomieszczeniu nagraniowym mieszczącym się w XIX-wiecznym domu w zaledwie trzy dni. Chórki dodała Kate Stables z This Is The Kit, a całość została zmiksowana w Marsylii i Cardiff. To, co w końcu wyłoniło się z tych intensywnych sesji jest najwspanialszą i najpiękniejszą płytą Gruffa w jego dotychczasowej historii!

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.