MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Grian Chatten

The Score

Partisan Records

1. The Score

Grian Chatten, wokalista dublińskiego zespołu Fontaines D.C, dzieli się debiutanckim solowym singlem „The Score”.

“The Score” to ciężki oddech pożądania. Napisałem go w Madrycie pomiędzy elektrycznym wentylatorem a umierającą rośliną i zamierzam go tam zatrzymać. Inspiracją był cukier i zachód słońca”. Tak o swojej piosence mówi Grian Chatten.

Rzadkie chwile wytchnienia od bezustannego harmonogramu tras koncertowych dały Chattenowi możliwość rozpoczęcia pracy nad czymś bardziej dla siebie i zajmującym inną przestrzeń głowy niż jego ogromnie udana praca w zespole. Zręczność Irlandczyka w posługiwaniu się słowami nadaje im ostrość i odnowiony rezonans w „The Score”, kontemplacyjnym i intymnym pierwszym zwiastunie muzycznym jako artysty solowego.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.