MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Ghost Woman

Anne, If

Full Time Hobby

1. Welcome
2. Broke
3. 3 Weeks Straight
4. Anne, If
5. Street Meet
6. The End of a Gun
7. Lo Extraño
8. Arline
9. Down Again
10. Tripped
11. So Long

Czy dziś można grać muzykę z lat 60. i 70. i być oryginalnym? Ta płyta to ciepłe, analogowe brzmienie, ujmujące harmonie, mocne bębny i stylistyczne wycieczki od krautrocka po country.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.