MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Geese

Mysterious Love

10/05/2023

Partisan

1. Mysterious Love

Brooklyński zespół Geese udostępnił "Mysterious Love", nowy utwór i towarzyszący mu teledysk z ich drugiego albumu „3D Country”, który ukaże się 23 czerwca.

“Ta piosenka to około tuzina rockowych klisz z lat 90-tych zmieszanych w jeden mały, poddany obróbce produkcyjnej pakiet. Podoba nam się kontrast nastroju pomiędzy pierwszą i drugą połową. Kiedyś chcieliśmy zakończyć utwór jednym, ostatnim uderzeniem, ale pewnego dnia Max (Bassin, perkusista) po prostu nie przestawał uderzać w bębny i powtarzaliśmy to samo uderzenie na końcu utworu przez jakieś dwie minuty. Kiedy to nagrywaliśmy, było tam około 40 uderzeń, ale nasza wytwórnia błagała nas o ich wycięcie. Po negocjacjach skończyło się na około 15” – mówi Camron Winter z zespołu Geese.

Na nowej płycie Geese znajdą się następujące piosenki:

 1. 2122
 2. 3D Country
 3. Cowboy Nudes
 4. I See Myself
 5. Undoer
 6. Crusades
 7. Gravity Blues
 8. Mysterious Love
 9. Domoto
 10. Tomorrow’s Crusades
 11. St. Elmo

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.