MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Geese

Mysterious Love

10/05/2023

Partisan

1. Mysterious Love

Brooklyński zespół Geese udostępnił "Mysterious Love", nowy utwór i towarzyszący mu teledysk z ich drugiego albumu „3D Country”, który ukaże się 23 czerwca.

“Ta piosenka to około tuzina rockowych klisz z lat 90-tych zmieszanych w jeden mały, poddany obróbce produkcyjnej pakiet. Podoba nam się kontrast nastroju pomiędzy pierwszą i drugą połową. Kiedyś chcieliśmy zakończyć utwór jednym, ostatnim uderzeniem, ale pewnego dnia Max (Bassin, perkusista) po prostu nie przestawał uderzać w bębny i powtarzaliśmy to samo uderzenie na końcu utworu przez jakieś dwie minuty. Kiedy to nagrywaliśmy, było tam około 40 uderzeń, ale nasza wytwórnia błagała nas o ich wycięcie. Po negocjacjach skończyło się na około 15” – mówi Camron Winter z zespołu Geese.

Na nowej płycie Geese znajdą się następujące piosenki:

 1. 2122
 2. 3D Country
 3. Cowboy Nudes
 4. I See Myself
 5. Undoer
 6. Crusades
 7. Gravity Blues
 8. Mysterious Love
 9. Domoto
 10. Tomorrow’s Crusades
 11. St. Elmo

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.