MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Flesh & The Dream

Choose Mortality

23/06/2023

Everything Forever

1. Ecstasy Before The Altar
2. Diviner Of The Flesh
3. Book Of Daniel Part 3 (The Image of Gold and The Blazing)
4. I Got A Fatalism
5. Before The Flood
6. Thirst For Disappearance
7. Into Euphoria

Pozornie chaotyczne, dźwiękowe manipulacje, przypadkowo sklejające się w rytmy, melodie, uporządkowane struktury. Hipnotyczne, melorecytowane opowieści i wokalizy, obsesyjne zapętlenia, zwielokrotnione warstwy odgłosów i instrumentów, budujące nastrój histerycznego niepokoju. Psychodeliczna psychoza.

Podoba Ci się album

Choose Mortality?

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.