MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Fire! Orchestra

Echoes

Rune Grammofon

1. ECHOES: I See Your Eye (part 1)
2. ECHOES: Forest Without Shadows
3. ECHOES: To Gather It All. Once
4. Sliding Whisper Of Pain
5. ECHOES: Lost Eyes In Dying Hand
6. Welcoming You Drinking Your Dream
7. ECHOES: A Lost Farewell
8. Nothing Astray All Falling
9. In Those Veins A Silvernet
10. ECHOES: Cala Boca Menino
11. Double Loneliness
12. Respirations
13. Not Yet Born The Blind Courage Of Life
14. ECHOES: I See Your Eye (part 2)

Dźwiękowa epopeja ułożona przez 43 osobowy organizm muzyczny. Hipnotyczna podróż przez free jazz, rock psychodeliczny, etniczne eksperymenty. Liryka, noise i hipnotyczny rytm. Od chłodnej precyzji do kontrolowanego chaosu. Dzieło!

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.