MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Everything But The Girl

Fuse

Buzzin' Fly Records

1. Nothing Left To Lose
2. Run a Red Light
3. Caution to the Wind
4. When You Mess Up
5. Time and Time Again
6. No One Knows We’re Dancing
7. Lost
8. Forever
9. Interior Space
10. Karaoke

Będąc u szczytu popularności, zrezygnowali z supportowania U2 na rzecz rodzinnego życia. To było 24 lata temu. Everything But The Girl powrócili z nową płytą.

Zaczynali jeszcze w latach 80-tych. Wciąż zdarza mi się położyć na gramofonowym talerzu album “Idlewild” z 1988 roku i cieszyć delikatnymi melodiami w akustycznych aranżacjach. Lata 90-te przyniosły elektronikę i klubowy sznyt wraz z płytą “Amplified Heart” oraz światowy hit “Missing”, do dziś grany przez stacje radiowe na całym globie. Minęły 24 lata od ostatniej płyty i oto mamy nową, “Fuse”.

Z pewnością nie zawiedzie fanów. Dostajemy zestaw melancholijnych melodii w średnich i wolnych tempach, wspartych o nienachalne bity. Głos Tracey Thorn nie stracił nic z dawnej magii, a piosenki “Caution To The Wind”, “Run A Red Light” i “Interior Space” skradną wasze serca.

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".