MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Esther Rose

Safe To Run

New West

1.Stay
2.Chet Baker
3.Spider
4.Safe to Run (feat. Hurray For The Riff Raff)
5.St. Francis Waltz
6.New Magic II
7.Dream Girl
8.Insecure
9.Levee Song
10.Full Value
11.Arm’s Length

Jedna z ciekawszych postaci w krajobrazie współczesnego folku i jej czwarta płyta.

Doskonały zestaw muzycznych opowieści. Zachowując charakterystyczną dla folku surowość, Esther wzbogaca piosenki o delikatne elementy popu i zachwyca subtelnymi melodiami. Jazda obowiązkowa dla wszystkich miłośników pedal steel guitar i historii dziejących się w drodze.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.