MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Ed Harcourt

Into Loving Arms of Your Enemy

15/02/2024

Deathless Recordings

1. Into Loving Arms of Your Enemy

„Into Loving Arms of Your Enemy” to nowy singiel z nadchodzącego albumu „El Magnificio” nominowanego do nagrody Mercury piosenkarza i songwritera.

Ed jest znany nie tylko ze swojej solowej twórczości, ale także jako autor tekstów i producent dla takich artystów jak Sophie Ellis-Bextor, James Bay i Paloma Faith. Współpracował także z Marianne Faithfull i zespołem The Libertines.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.