MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Singiel "John Ashbery Takes a Walk" z udziałem Charlotte Gainsbourg, oraz teledysk do piosenki "Berlin '87" zapowiadają debiutancki album grupy Sqürl "Silver Haze".

Sqürl to zespół znanego reżysera filmowego Jima Jarmuscha, współtworzony z producentem i aktorem Carterem Loganem. W przygotowaniu “Silver Haze” oprócz Charlotte Gainsbourg, gościnnie wzięli także udział Anika i Marc Ribot, były muzyk The Lounge Lizards, znany z współpracy z Tomem Waitsem i Elvisem Costello. Płyta ukaże się 5 maja nakładem Sacred Bones Records.

Nie będzie to jednak pierwszy materiał długogrający zespołu. Do tej pory Sqürl wydał kilka EP-ek a także zrealizował ścieżki dźwiękowe do filmów Jima Jarmuscha, między innymi do “Tylko kochankowie przeżyją”, “The Dead Don’t Die” czy “Paterson”.

Na płycie znajdą się utwory:

  1. Sqürl: “Berlin ’87”
  2. Sqürl: “The End of the World”
  3. Sqürl / Marc Ribot: “Garden of Glass Flowers”
  4. Sqürl / Anika: “She Don’t Wanna Talk About It”
  5. Sqürl / Marc Ribot: “Il Deserto Rosso”
  6. Sqürl / Charlotte Gainsbourg: “John Ashbery Takes a Walk”
  7. Sqürl: “Queen Elizabeth”
  8. Sqürl: “Silver Haze”

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.