MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.
Singiel "John Ashbery Takes a Walk" z udziałem Charlotte Gainsbourg, oraz teledysk do piosenki "Berlin '87" zapowiadają debiutancki album grupy Sqürl "Silver Haze".

Sqürl to zespół znanego reżysera filmowego Jima Jarmuscha, współtworzony z producentem i aktorem Carterem Loganem. W przygotowaniu “Silver Haze” oprócz Charlotte Gainsbourg, gościnnie wzięli także udział Anika i Marc Ribot, były muzyk The Lounge Lizards, znany z współpracy z Tomem Waitsem i Elvisem Costello. Płyta ukaże się 5 maja nakładem Sacred Bones Records.

Nie będzie to jednak pierwszy materiał długogrający zespołu. Do tej pory Sqürl wydał kilka EP-ek a także zrealizował ścieżki dźwiękowe do filmów Jima Jarmuscha, między innymi do “Tylko kochankowie przeżyją”, “The Dead Don’t Die” czy “Paterson”.

Na płycie znajdą się utwory:

  1. Sqürl: “Berlin ’87”
  2. Sqürl: “The End of the World”
  3. Sqürl / Marc Ribot: “Garden of Glass Flowers”
  4. Sqürl / Anika: “She Don’t Wanna Talk About It”
  5. Sqürl / Marc Ribot: “Il Deserto Rosso”
  6. Sqürl / Charlotte Gainsbourg: “John Ashbery Takes a Walk”
  7. Sqürl: “Queen Elizabeth”
  8. Sqürl: “Silver Haze”

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.