MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Dudu Tassa & Jonny Greenwood

Ashufak Shay

World Circuit

1. Ashufak Shay

Gitarzysta Radiohead i znakomity muzyk z Izraela nagrali razem płytę. Produkował Nigel Godrich. Niecierpliwie czekamy na premierę.

Dudu Tassa to znakomity izraelski gitarzysta i kompozytor, który kilka lat temu pojawił się z koncertami w Krakowie i w Łodzi. Kto był, ten z pewnością nie zapomni. Jonnego Greenwooda raczej przedstawiać nie trzeba. Panowie nagrali razem płytę “Jaraq Qaribak”.

Album ukaże się 9 czerwca. Już teraz możemy posłuchać singla “Ashufak Shay” z udziałem libańskiego wokalisty, Rashida al-Najjara oraz film z live sesją do piosenki “Ya Mughir al-Ghazala”, w której wziął udział Karrar Alsaadi. Producentem albumu jest znany z pracy z Radiohead, Paulem McCartneyem i The Divine Comedy, Nigel Godrich.

Gitarzysta Radiohead i izraelski muzyk Dudu Tassa nagrali płytę. Produkował Nigel Godrich. Niecierpliwie czekamy na premierę,

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.