MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Dudu Tassa & Jonny Greenwood

Ashufak Shay

World Circuit

1. Ashufak Shay

Gitarzysta Radiohead i znakomity muzyk z Izraela nagrali razem płytę. Produkował Nigel Godrich. Niecierpliwie czekamy na premierę.

Dudu Tassa to znakomity izraelski gitarzysta i kompozytor, który kilka lat temu pojawił się z koncertami w Krakowie i w Łodzi. Kto był, ten z pewnością nie zapomni. Jonnego Greenwooda raczej przedstawiać nie trzeba. Panowie nagrali razem płytę “Jaraq Qaribak”.

Album ukaże się 9 czerwca. Już teraz możemy posłuchać singla “Ashufak Shay” z udziałem libańskiego wokalisty, Rashida al-Najjara oraz film z live sesją do piosenki “Ya Mughir al-Ghazala”, w której wziął udział Karrar Alsaadi. Producentem albumu jest znany z pracy z Radiohead, Paulem McCartneyem i The Divine Comedy, Nigel Godrich.

Gitarzysta Radiohead i izraelski muzyk Dudu Tassa nagrali płytę. Produkował Nigel Godrich. Niecierpliwie czekamy na premierę,

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.