MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Dropkick Murphys

Okemah Rising

Dummy Luck Music

1. My Eyes Are Gonna Shine
2. Gotta Get To Peekskill (featuring Violent Femmes)
3. Watchin The World Go By
4. I Know How It Feels
5. Rippin Up The Boundary Line (featuring Jesse Ahern)
6. Hear The Curfew Blowin
7. Bring It Home” (featuring Jaime Wyatt)
8. When I Was A Little Boy
9. Run Hitler Run
10. I’m Shipping Up To Boston – Tulsa Version

Dropkick Murphys prezentują drugi już album z nowymi, muzycznymi interpretacjami tekstów legendarnego Woody'ego Guthriego.

Dropkick Murphys i producent Ted Hutt, z którym współpracują od lat, zarejestrowali nowy materiał w The Church Studio w Tulsie (zaledwie kilka minut od miejsca narodzin Woody’ego Guthriego oraz Woody Guthrie Center). Historyczne studio zostało założone przez Leona Russella. Wcześniej znajdowała się tam legendarna wytwórnia, Shelter Records. Podobnie jak na „This Machine Still Kills Fascists”, na „Okemah Rising”pojawili się goście: Violent Femmes, Jesse Ahern oraz Jaime Wyatt.

Warto przypomnieć, że przed laty teksty Woody’ego Guthriego świetnie zinterpretowali na wspólnych płytach, zespół Wilco i Billy Bragg.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.