MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Drew Mulholland

Through the Glass Darkly

Human Geography Recordings

1. Has anyone here seen Keeley?
2. Through the Glass Darkly
3. Messengers for Dee No No No
4. Uriel be my Mirror
5. I am an Alchemyst

Drew Mulholland spojrzał w magiczne zwierciadło, należącego do XVI wiecznego astrologa Johna Dee i zarejestrował dźwięki z pogranicza teraźniejszości i przyszłości. Te preparowane nagrania terenowe to przejście pomiędzy nimi.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.