MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Dr Sure's Unusual Practice

BUBBLE

Marthouse Records

1. Life In A Bubble
2. All My Friends Are All My Friends
3. Low On Time
4. Outside Looking In
5. Saturday Night
6. Ophelia
7. Ghostwriter

A(bs)trakcyjna mieszanka synthpopu, krautrocka i electropunku. Płyta napędzana motorycznymi rytmami, ilustrowana elektronicznymi brzmieniami rozciągającymi się od gotyku po taneczny pop, opowiadająca mrocznym wokalem o szarych stronach rzeczywistości.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.