MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Dead Bob

Life Like

Wrong Records

1. Just Breathe
2. White Stone Eyes
3. Party of One
4. Life Like
5. No Tomorrows
6. That Was Too Easy
7. I'm Going to Make You Cry
8. One of You
9. Make Believe World

Pierwszy solowy album Johna Wrighta - bębniarza NoMeansNo. Słychać tu zarówno NMN, jak i Hanson Brothers. Jest harcore'owo, ale i bluesowo. Płyta początkowo zaskakuje i z każdym przesłuchaniem jest lepiej.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.