MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Człowiek

Lewitowanie

07/02/2024

33 Records

1. Lewitowanie

Po rytmicznym utworze "Żar" otrzymujemy kolejną odsłonę nadchodzącej płyty. Debiutancki album Człowieka ukaże się na przełomie lutego i marca.

Człowiek to kształtujący się i dojrzewający od wielu lat projekt piosenkarza, poety oraz artysty wizualnego Karola Stolarka. Realizuje muzykę, czerpiąc z doświadczeń płynących z balansowania na krawędzi różnych dziedzin sztuki. Jego muzyka oraz przekaz są wynikiem kolizji wyobraźni z rzeczywistością. Artysta czerpie z dorobku muzyki dawnej oraz współczesnej. Posługuje się tekstem w języku polskim, jako narzędziem modelującym symulowane światy, w których odbiorca, jeśli zechce, może odnaleźć w człowieku swoją bratnią duszę

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/02/2024
21 letnia mieszkanka Brooklynu spędziła miesiące pracując nad zupełnie nowym podejściem do konstruowania linii wokalnych. Efekt jest intrygujący, a płyta ukaże się w maju.
Premiera: 24/02/2024
Muzyk zespołu The Coral zapowiada solowy album. "Lotus & The Butterfly" - "folkowo psychodeliczny soundtrack do zapomnianego filmu drogi" ukaże się 29.03. Tymczasem mamy próbkę czyli singiel "Sweet Love".
Premiera: 23/02/2024
Adrianne Lenker, znana z zespołu Big Thief, udostępniła nowy singiel "Fool" pochodzący z jej nadchodzącego solowego albumu "Bright Future", który ukaże się 22.03.
Premiera: 23/02/2024
Morgan Harper-Jones prezentuje nowy singiel "2D", który pochodzi z jej debiutanckiego albumu „Up To The Glass”. Płyta ukaże się 22 marca.