MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Człowiek

Lewitowanie

07/02/2024

33 Records

1. Lewitowanie

Po rytmicznym utworze "Żar" otrzymujemy kolejną odsłonę nadchodzącej płyty. Debiutancki album Człowieka ukaże się na przełomie lutego i marca.

Człowiek to kształtujący się i dojrzewający od wielu lat projekt piosenkarza, poety oraz artysty wizualnego Karola Stolarka. Realizuje muzykę, czerpiąc z doświadczeń płynących z balansowania na krawędzi różnych dziedzin sztuki. Jego muzyka oraz przekaz są wynikiem kolizji wyobraźni z rzeczywistością. Artysta czerpie z dorobku muzyki dawnej oraz współczesnej. Posługuje się tekstem w języku polskim, jako narzędziem modelującym symulowane światy, w których odbiorca, jeśli zechce, może odnaleźć w człowieku swoją bratnią duszę

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.