MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Dr Sure's Unusual Practice

Outside Looking In

Marthouse Records

1. Outside Looking In

Dr. Sure wydaje nową płytę w kolejnym wcieleniu muzycznym. Na zachętę mamy dwa utwory - krautrockowy Low On Time i ciągnący w stronę new wave Outside Looking In.

Tym razem to projekt solowy Dougala Shawa aka Dr. Sure. Towarzyszą mu automat perkusyjny i gęste syntezatory. Szykuje się hipnotyczna uczta. Premiera 14 kwietnia.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.