MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Durand Jones

Sadie

Dead Oceans

1. Sadie
2. That Feeling
3. Lord Have Mercy

Wokalista neosoulowej grupy Durand Jones and The Indications przedstawia "Sadie" - trzeci singiel z nadchodzącego, autorskiego albumu "Wait Til I Get Over".

W poprzednim singlu “That Feeling” dysponujący znakomitym głosem Jones pierwszy raz otwarcie opowiedział o swojej queerowej tożsamości. Tym razem, jak twierdzi – “Sadie jest o niewierności w moim życiu i przeświadczeniu ze w związku, w którym ona się pojawia nie ma dla mnie prawdziwego spełnienia”. Trzeci singiel to świetna kompozycja i potencjalny soulowy szlagier w stylu najlepszych retro-łamaczy serc.

Podoba Ci się album

Sadie?

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.