MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Durand Jones

Sadie

Dead Oceans

1. Sadie
2. That Feeling
3. Lord Have Mercy

Wokalista neosoulowej grupy Durand Jones and The Indications przedstawia "Sadie" - trzeci singiel z nadchodzącego, autorskiego albumu "Wait Til I Get Over".

W poprzednim singlu “That Feeling” dysponujący znakomitym głosem Jones pierwszy raz otwarcie opowiedział o swojej queerowej tożsamości. Tym razem, jak twierdzi – “Sadie jest o niewierności w moim życiu i przeświadczeniu ze w związku, w którym ona się pojawia nie ma dla mnie prawdziwego spełnienia”. Trzeci singiel to świetna kompozycja i potencjalny soulowy szlagier w stylu najlepszych retro-łamaczy serc.

Podoba Ci się album

Sadie?

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.