MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Colin Stetson

When we were that what wept for the sea

12/05/2023

52Hz

1. The Lighthouse I
2. When we were that what wept for the sea
3. Infliction
4. Passage
5. Long before the sky would open
6. One day in the sun
7. Fireflies
8. The Lighthouse II (ft. Brighde Chaimbeul)
9. The Lighthouse III (ft. Iarla Ó Lionáird)
10. Writhen
11. The surface and the light
12. The Lighthouse IV
13. Behind the sky
14. Wrathful seas quiesce
15. The Lighthouse V (ft. Iarla Ó Lionáird)
16. Safe with me

Epicka opowieść budowana minimalistycznymi środkami, dedykowana zmarłemu niedawno ojcu. Mistrz saksofonu basowego i tym razem eksploruje różne gatunki muzyczne i eksperymentuje z nowymi technikami, by stworzyć przejmującą historię.

Podoba Ci się album

When we were that what wept for the sea?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.