MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Cold In Berlin

The Body Is The Wound

19/01/2024

New Heavy Sounds

1. Dream One
2. Spotlight
3. When Did You See Her Last?
4. Found Out

“The Body is the Wound” to nowa EPka brytyjczyków i otwarcie nowej drogi zespołu. Jest ona częścią projektu “Wounds”, na który składać się będzie cała seria wydawnictw, w tym albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Nowa EPka Cold in Berlin to zestaw 4 utworów, które mają o wiele bardziej różnorodny charakter niż ostatnia płyta – znajdziemy tu uderzenia syntezatorowych akordów, ostre rockowe riffy, hipnotyczne i innowacyjne zaśpiewy. Magazyn Mojo określił te dźwięki jako “nieubłaganie nadciągająca rytmiczna i gwałtowna burza, która powali dęby na przestrzeni 100 metrów”. Zespół zagra w tym roku na festiwalu Castle Party w Bolkowie oraz w kilku miastach w Polsce.

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.