MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Clean & Rich

Imaginary Friends

02/01/2024

Callous Quartz

1. Home on the Range
2. How Far Will Good Advice Take You
3. Nice to Know Someone Cares
4. Imaginary Friends
5. The Grand Prix
6. Television Set
7. Freak of Nature
8. Our World is a Playground

Muzyczna podróż przez odrealniony świat wielowarstwowych dźwiękowych kolaży, mechanicznych odgłosów, ledwo wyczuwalnych rytmów i pociętych melodii. Idealny soundtrack do postapokaliptycznego, familijnego filmu drogi o niespełnionej miłości. Albo zupełnie innej historii.

Podoba Ci się album

Imaginary Friends?

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.