MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Chappaqua Wrestling

Plus Ultra

EMI

1. Full Round Table
2. Wayfinding
3. Kulture
4. Need You No More
5. Wide Asleep
6. Fair Game
7. Opaque
8. Not In Love
9. My Fall
10. My Fall II
11. Can I Trick

Eklektyczna podróż. Nie przesadzimy mówiąc, iż mamy też do czynienia z jednym najbardziej błyskotliwych debiutów roku na scenie brytyjskiej.

Chappaqua Wrestling prezentują na tej płycie eklektyczną mieszankę stylów i dźwięków, które wyruszają gdzieś od barokowych harmonii piosenek lat 60-tych, zmierzając przez szumy indie i shoegaze początku lat 90-tych, aż po współcześnie brzmiącą wersję brit-popu.

Album na którym nie ma dwóch podobnych do siebie piosenek, na którym nie ma także przysłowiowych wypełniaczy i gdzie wszystkie utwory są nieprzeciętnymi kompozycjami, brzmi jak muzyczny dziennik z podróży po kilku dekadach popu, rocka i alternatywy. Warto w tę podróż się wybrać. Jedenaście świetnych piosenek, mimo niezaprzeczalnych odniesień do muzycznej historii wyspiarzy, jest przy okazji (dzięki warstwie tekstowej) zapisem współczesnej, pełnej postbrexitowych niepokojów, rzeczywistości.

Zespół tworzą:

Charlie Woods – wokale, gitara
Jake Mac – wokale, gitara
John-Paul Townsend – perkusja
Coco Varda – klawisze, perkusja

Podoba Ci się album

Plus Ultra?

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".