MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Calexico

Fest Of Wire

26/05/2023

City Slang

1.Sunken Waltz
2.Quattro (World Drifts In)
3.Stucco
4.Black Heart
5.Pepita
6.Not Even Stevie Nicks...
7.Close Behind
8.Woven Birds
9.The Book And The Canal
10.Attack El Robot! Attack!
11.Across The Wire
12.Dub Latina
13.Guero Canelo
14.Whipping The Horse's Eyes
15.Crumble
16.No Doze

Legendarny zespół z Tucson w Arizonie celebruje 20 lecie wydania przełomowego albumu. Z tej okazji otrzymujemy zremasterowaną wersję płyty plus niepublikowany wcześniej koncert "Cowboys In Sweden" z coverem "Alone Again Or" zespołu Love.

Joey Burns i John Convertino przygotowali jubileuszową wersję jednej z najlepszych płyt swojego projektu czyli zespołu Calexico. “Feast Of Wire” to doskonały przykład muzycznej i szerzej rzecz ujmując, kulturowej eksploracji pogranicza. W tym przypadku, amerykańsko – meksykańskiego.

Calexico, miasteczko w południowej Kalifornii, pełni w nazwie zespołu rolę symbolu zgodnej, wzajemnie inspirującej koegzystencji przy granicy, która zamiast dzielić, łączy. “Feast Of Wire” to zestaw świetnych piosenek, w których harmonijnie współbrzmią elementy muzycznych tradycji obu brzegów Rio Grande.

Podoba Ci się album

Fest Of Wire?

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".