MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Bush Tetras

They Live In My Head

07/06/2023

Wharf Cat Records

1. They Live In My Head

Legendy no wave po długiej ciszy drugim, tytułowym singlem zapowiadają nowy album.

Bush Tetras, mający teraz w składzie Steve’a Shelleya (Sonic Youth) i Cait O’Riordan (The Pogues) prezentują piosenkę, która jak mówią, opowiada o osobach nielegalnie zamieszkujących w twojej głowie i o tym, że życie to coś zupełnie innego niż się pozornie wydaje. Załóżmy że to ballada, ale taka z refrenami skłaniającymi do nocnych spacerów po krawędziach dachów nowojorskich drapaczy chmur.

Weterani amerykańskiego punk rocka i no wave wydadzą swój pierwszy album studyjny od 11. lat dokładnie 28 lipca nakładem Wharf Cat. Płyta została wyprodukowana przez Steve’a Shelleya, który również zagrał na perkusji. Oryginalny perkusista zespołu, Dee Pop, zmarł w 2021 roku.

Bush Tetras. Foto: Godlis

Podoba Ci się album

They Live In My Head?

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.