MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Bush Tetras

They Live In My Head

07/06/2023

Wharf Cat Records

1. They Live In My Head

Legendy no wave po długiej ciszy drugim, tytułowym singlem zapowiadają nowy album.

Bush Tetras, mający teraz w składzie Steve’a Shelleya (Sonic Youth) i Cait O’Riordan (The Pogues) prezentują piosenkę, która jak mówią, opowiada o osobach nielegalnie zamieszkujących w twojej głowie i o tym, że życie to coś zupełnie innego niż się pozornie wydaje. Załóżmy że to ballada, ale taka z refrenami skłaniającymi do nocnych spacerów po krawędziach dachów nowojorskich drapaczy chmur.

Weterani amerykańskiego punk rocka i no wave wydadzą swój pierwszy album studyjny od 11. lat dokładnie 28 lipca nakładem Wharf Cat. Płyta została wyprodukowana przez Steve’a Shelleya, który również zagrał na perkusji. Oryginalny perkusista zespołu, Dee Pop, zmarł w 2021 roku.

Bush Tetras. Foto: Godlis

Podoba Ci się album

They Live In My Head?

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.