MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Britanny Howard

What Now

09/02/2024

Island

1. Earth Sign
2. I Don’t
3. What Now
4. Red Flags
5. To Be Still
6. Interlude
7. Another Day
8. Prove It To You
9. Samson
10. Patience
11. Power To Undo
12. Every Color In Blue

Drugi solowy album dawnej liderki Alabama Shakes to błyskotliwy miks soulu, funku, wciągających rytmów, świetnych melodii i życiowych tematów.

– Ten album zdecydowanie jest przeznaczony do słuchania go samemu, by można przy nim medytować – mówi Brittany. – Na koniec dnia zawsze mam nadzieję, że ludzie „używają” płyty w taki sposób, w jaki sami potrzebują, niemniej uważam, że to, z czym przychodzę, może pomóc ludziom zagłębić się w refleksji i zadaniu sobie ważnych pytań. Myślę, że taka samoanaliza pomaga nam nauczyć się bycia bardziej życzliwymi, współczującymi i rozumiejącymi siebie nawzajem. Możemy zobaczyć, że wiele osób przechodzi to samo gówno co my i że wszyscy chcemy być postrzegani takimi, jakimi naprawdę jesteśmy – dodaje.

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".