MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Britanny Howard

What Now

09/02/2024

Island

1. Earth Sign
2. I Don’t
3. What Now
4. Red Flags
5. To Be Still
6. Interlude
7. Another Day
8. Prove It To You
9. Samson
10. Patience
11. Power To Undo
12. Every Color In Blue

Drugi solowy album dawnej liderki Alabama Shakes to błyskotliwy miks soulu, funku, wciągających rytmów, świetnych melodii i życiowych tematów.

– Ten album zdecydowanie jest przeznaczony do słuchania go samemu, by można przy nim medytować – mówi Brittany. – Na koniec dnia zawsze mam nadzieję, że ludzie „używają” płyty w taki sposób, w jaki sami potrzebują, niemniej uważam, że to, z czym przychodzę, może pomóc ludziom zagłębić się w refleksji i zadaniu sobie ważnych pytań. Myślę, że taka samoanaliza pomaga nam nauczyć się bycia bardziej życzliwymi, współczującymi i rozumiejącymi siebie nawzajem. Możemy zobaczyć, że wiele osób przechodzi to samo gówno co my i że wszyscy chcemy być postrzegani takimi, jakimi naprawdę jesteśmy – dodaje.

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.