MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Bokka feat. ZERØ

Violet

PIAS

1. Violet

BOKKA odsłania pierwszą kartę swojej urodzinowej talii - singiel VIOLET, w którym gościnnie zaśpiewał ZERØ.

10 lat, 10 utworów, 10 gości. BOKKA celebruje swoje 10-lecie hasłem: “BOKKA HITS 10” i zapowiada urodzinowe wydawnictwo singlem “Violet”

“Początkowo nie chcieliśmy robić zamieszania z tej okazji, ale na jednym z zespołowych spotkań padł pomysł, który nas zaskoczył. Wtedy wydawał nam się szurnięty i nierealny do przeprowadzenia z wielu powodów, a dzisiaj zapowiadamy płytę z udziałem 10 postaci, których talent robi na nas ogromne wrażenie. To że my sobie ich wybraliśmy to jedno, ale to, że oni, bez mrugnięcia okiem, dali się wciągnąć do naszego dziwacznego świata jest dla nas najlepszym prezentem. Ich pseudonimy mogą Wam niewiele mówić, ale posłuchajcie ich głosów, a sami zrozumiecie;)” – wyznaje zespół.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.