MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Bokka feat. ZERØ

Violet

PIAS

1. Violet

BOKKA odsłania pierwszą kartę swojej urodzinowej talii - singiel VIOLET, w którym gościnnie zaśpiewał ZERØ.

10 lat, 10 utworów, 10 gości. BOKKA celebruje swoje 10-lecie hasłem: “BOKKA HITS 10” i zapowiada urodzinowe wydawnictwo singlem “Violet”

“Początkowo nie chcieliśmy robić zamieszania z tej okazji, ale na jednym z zespołowych spotkań padł pomysł, który nas zaskoczył. Wtedy wydawał nam się szurnięty i nierealny do przeprowadzenia z wielu powodów, a dzisiaj zapowiadamy płytę z udziałem 10 postaci, których talent robi na nas ogromne wrażenie. To że my sobie ich wybraliśmy to jedno, ale to, że oni, bez mrugnięcia okiem, dali się wciągnąć do naszego dziwacznego świata jest dla nas najlepszym prezentem. Ich pseudonimy mogą Wam niewiele mówić, ale posłuchajcie ich głosów, a sami zrozumiecie;)” – wyznaje zespół.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.