MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Blur

The Narcissist

18/05/2023

Parlophone

1. The Narcissist

Blur nagrali nową płytę. Album "The Ballad Of Darren" ukaże się 21 lipca. Pierwszym singlem jest piosenka "The Narcissist"

Pierwsza płyta brit popowej legendy od 2015 roku zawierać będzie 10 piosenek:

  1. The Ballad
  2. St Charles Square
  3. Barbaric
  4. Russian Strings
  5. The Everglades (For Leonard)
  6. The Narcissist
  7. Goodbye Albert
  8. Far Away Island
  9. Avalon
  10. The Heights

Od premiery debiutanckiego albumu “Leisure” w 1991 roku, Blur zrewolucjonizował brzmienie brytyjskiej muzyki popularnej. Zespół umieścił sześć z rzędu płyt na szczycie listy sprzedaży na Wyspach, “Parklife” (1994), “The Great Escape” (1995), “Blur” (1997), “13” (1999), “Think Tank” (2003) i “The Magic Whip” (2015), oraz wylansował serię hitów, które znalazły się w top 10 brytyjskiej listy przebojów, by wymienić tylko numery 1, czyli “Country House” i “Beetlebum”.

Jeden z największych brytyjskich zespołów ostatnich trzech dekad, Blur, wydał osiem albumów studyjnych i zdobył dziesięć nagród NME Awards, sześć nagród Q Awards, pięć nagród BRIT Awards oraz nagrodę Ivor Novello Award. Grupa zagrała na żywo dla tysięcy oddanych fanów na całym świecie.

Najnowszy studyjny album Blur zatytułowany “The Ballad of Darren” ukaże się 21 lipca 2023 roku. Płyta dostępna będzie w wersji cyfrowej oraz różnych formatach CD i LP.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.