MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Blowers

Blown Again

Spooky Records

1. Sick Of You
2. Bad 4 You
3. Happy Birthday
4. Shut The Fuck Up
5. Fidel Gastro
6. Slice'n'Dice
7. Youth
8. Hayley
9. Fatal End
10. Wipe My Ass
11. Ashamed
12. Let's Age Disgracefully
13. Roid Rage
14. Natural Loser

Proste, szybkie i melodyjne garażowe granie rodem z podrzędnych knajp, okraszone niewybrednym humorem. To muzyka wybitnie koncertowa, ale na nowym krążku wariackiej ekipy z Melbourne brzmi bardzo dobrze.

Potrzebujesz posłuchać czegoś prostego, bezpretensjonalnego, z dużym czadem? Oto odskocznia od ambitnych i wybitnych płyt, których słuchasz na co dzień. Oto Blowers, którzy w niewybredny sposób powiedzą Ci, że są Sick of You, potem każą Ci Shut the Fuck Up i Wipe my Ass a na koniec stwierdzą, że jesteś Natural Loser.

Podoba Ci się? Nie? To nabierz oddechu, złap dystans, dołącz do trójki wokalistów i wykrzycz to razem z nimi całemu światu. Bo te proste, chwytliwe melodie aż proszą, by zaśpiewać je razem. Zwłaszcza w knajpie. Fizycznie może to być trudne, bo do Melbourne, gdzie stacjonują Blowers jest dość daleko, ale od czego wyobraźnia.

Brud, prostota i knajpiany humor to główne filary ich muzyki. Chodzi o to, żeby było „cholernie szybko, cholernie surowo, cholernie niegrzecznie, cholernie dobrze”. I tak właśnie jest. Niczego więcej nie trzeba się tam doszukiwać.

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".