MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Belgrado

Intra Apogeum

La Vida Es Un Mus.

1. Boixar
2. Rytmy Wszechświata
3. Nie Zapomnę
4. Tu I Teraz
5. Elementy Umysłu
6. Tęsknota
7. Na Szlak
8. Intra Apogeum

Wyobraźcie sobie, że w piwnicach Pałacu Kultury odnaleziono płytę nagraną około 1984 roku przez zupełnie zapomniany zespół.

Synthpop, post punk, new wave + chłodny jak listopadowy poranek głos Patrycji Proniewskiej. Oto nowiutka, pierwsza od 7 lat, płyta kwartetu Belgrado z Barcelony. Warstwa instrumentalna została zarejestrowana w stolicy Katalonii, później swoje wokale, w Warszawie, dograła Patrycja.

Podoba Ci się album

Intra Apogeum?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.