MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Beach House

Become

Bella Union

1. American Daughter
2. Devil’s Pool
3. Holiday House
4. Black Magic
5. Become

Beach House prezentują ep-kę wydaną przy okazji Record Store Day. Dziś na platformy streamingowe trafiła wersja cyfrowa.

„EP-ka „Become” to zbiór 5 piosenek pochodzących z sesji do „Once Twice Melody”. Uznaliśmy jednak, że nie pasują do świata OTM, ale później zdaliśmy sobie sprawę, że stanowią swój własny odrębny byt. W pewnym sensie to rozmyte i przestrzenne utwory, które żyją w sferze ducha. To nie jest tak naprawdę miejsce, do którego obecnie zmierzamy, ale na pewno gdzie już byliśmy. Mamy nadzieję, że spodobają się wam te utwory” mówią Alex i Victoria z Beach House.

Podoba Ci się album

Become?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.