MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

bar italia

Tracey Denim

19/05/2023

Matador Records

1. guard
2. Nurse!
3. punkt
4. my kiss era
5. F.O.B
6. Missus Morality
7. yes i have eaten so many lemons yes i am so bitte
8. changer
9. Horsey Girl Rider
10. NOCD
11. best in show
12. Clark
13. harpee
14. Friends
15. maddington

bar italia prezentują album "Tracey Denim", mieszankę słodko - gorzkich melodii podanych na chłodno i z niemałą brawurą.

Nina Cristante, Jezmi Tarik Fehmi and Sam Fenton czyli londyńskie trio bar italia, właśnie wydało swoją najnowszą, trzecią płytę, “Tracey Denim”. Muzyka bar italia to zgrabna kombinacja subtelnych melodii, sennych, melodeklamowanych często wokali, oprawionych w ramy shoegazowych, post punkowych brzmień i obsesyjnych partii perkusji. Wieje chłodem, i świetnie!

Płyta “Tracey Denim” została nagrana i wyprodukowana przez bar italia, zaś za miks odpowiedzialna jest Marta Salogni (pracowała m.in. z Björk, Animal Collective, Black Midi).

Podoba Ci się album

Tracey Denim?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.