MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

bar italia

The Twits

03/11/2023

Matador

1. my little tony
2. Real house wibes (desperate house vibes)
3. twist
4. worlds greatest emoter
5. calm down with me
6. Shoo
7. que suprise
8. Hi fiver
9. Brush w Faith
10. glory hunter
11. sounds like you had to be there
12. Jelsy
13. bibs

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.

bar italia to londyński zespół, który tworzą Nina Cristante, Jezmi Tarik Fehmi i Sam Fenton. “The Twits” to ich nowy pełny album studyjny pojawiający się niecałe sześć miesięcy po ich debiucie w Matador Records w maju 2023, zatytułowanym “Tracey Denim”!

A te płyty znasz?

Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.
Na wskroś pozytywny psychopop, łączący harmonie lat 60., garażowe riffy, glamrockowy glans, melodyjną psychodelię i britpopową pulsację lat 90. Słychać tu cudowny luz i doskonałą zabawę z żonglerki ulubionymi gatunkami.