MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Bar Italia

Punkt

Matador Records

1. punkt

Nowi podopieczni wytwórni Matador Records prezentują kolejny singiel.

Nina Cristante, Jezmi Tarik Fehmi and Sam Fenton czyli zdaniem przynajmniej niektórych dziennikarzy, aktualnie najlepszy nowy zespół w Londynie. Do tej pory wydali dwie płyty i garść singli nakładem Dean Blunt’s World Music, a ostatnio połączyli siły ze znakomitym wydawnictwem – Matador Records i przygotowali nowy album – “Tracey Denim”, który ukaże się 19 maja.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.