MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Ballaké Sissoko, Emile Parisien, Vincent Peirani, Vincent Ségal

Les Égarés

ACT Music

1. Ta Nyé
2. Izao
3. Amenhotep
4. Orient Express
5. La Chanson des Égarés
6. Esperanza
7. Dou
8. Nomad's Sky
9. Time Bum
10. Banja

Wyjątkowe spotkanie muzycznych duetów. Ballaké Sissoko (kora) i Vincent Segal (wiolonczela) oraz Vincent Peirani (akordeon) i Émile Parisien (saksofon) stworzyli dzieło przekraczające gatunki, pełne przestrzeni i radości ze wspólnego grania.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.