MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Axolotl

Abrasive

24/03/2023

Souffle Continu Records

1. Ombre Pilée
2. Illusion
3. D'Autres Seuls
4. Reflets Infirmes
5. Suave
6. Trottoirs Défunts
7. Ozone. Flocon. Torsion
8. Paris Froissé
9. Couloir
10. Oreiller
11. Apnée. Nuit
12. Dehors

Free jazz, improwizacja, eksperyment, no wave, noise i punk w najwyższym stężeniu. Poziom ekspresji przekracza dopuszczalne normy. Ekstremalne doznania muzyczne. Pierwsze, po ponad 40 latach, wznowienie legendarnej płyty Axolotla.

Podoba Ci się album

Abrasive?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.