MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Arlo Parks

Blades

Transgressive

1. Blades

Arlo Parks prezentuje nową piosenkę i teledysk. Druga płyta artystki ukaże się w maju.

Dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy, Mercury Prize i BRIT Award artystka Arlo Parks udostępniła dziś najnowszy singiel z jej drugiego albumu „My Soft Machine” – pełen groove’u „Blades”, wyprodukowany przez Paula Epwortha. Kompozycja powstała w czasie, który Arlo nazywa “magicznym tygodniem”, kiedy to para wyprodukowała trzy piosenki na album w ciągu pięciu dni. Singlowi towarzyszy teledysk Bedroom z Compulsory Film, którzy pracowali z Arlo wcześniej przy jej klipie “Too Good”.

“Blades to już trzeci singiel z płyty “My Soft Machine”, która ukaże się 26 maja. „My Soft Machine” będzie kontynuacją docenionego przez krytyków i nagradzanego debiutu Arlo „Collapsed in Sunbeams”. Pierwszy krążek artystki ukazał się w 2020 r. i trafił na 3 miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Album odbił się szerokim echem, czego rezultatem były dwie nominacje do nagrody Grammy, trzy nominacje do BRIT Awards i wygrana w kategorii „Breakthrough Artist”. Artystka zdobyła również nagrodę Hyundai Mercury Music Prize 2021 oraz BBC Introducing Award w kategorii „Artysta Roku”. Jej debiutancki album dotarł również do pierwszej trójki na UK Album Charts i zdobył nagrody AIM Awards za Najlepszy Niezależny Album i UK Independent Breakthrough. Arlo zagrała koncerty na wielu festiwalach na świecie takich jak: Coachella, Glastonbury, All Points East, End Of The Road, Fuji Rocks, Melt, Montreux Jazz, Parklife. (materiały PIAS)

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.