MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Arlo Parks feat. Phoebe Bridgers

Pegasus

Transgressive

1. Pegasus

Arlo Parks poszła w ślady The National i zaprosiła do nagrania piosenki, Phoebe Bridgers. Singiel "Pegasus" zapowiada płytę "My Soft Machine", która ukaże się 26 maja.

“Pegasus jest o doświadczaniu po raz pierwszy ciepła i lekkości dobrej miłości. Bada również, jak brak chaosu i doświadczanie prawdziwego połączenia może być nieco przerażająca po długim czasie jego braku” – tak Arlo mówi o piosence.

Singiel ukazuje się wraz z teledyskiem, wyreżyserowanym przez Bedroom, który niedawno wyreżyserował również klip do „Blades”, a także „Too Good” z jej debiutanckiego albumu “Collapsed In Sunbeams”.

Oto tracklista albumu “My Soft Machine”:

1.Bruiseless
2.Impurities
3.Devotion
4.Blades
5.Faza purpury
6.Nieważkość
7.Pegasus ft. Phoebe Bridgers
8.Dog Rose
9.Puppy
10.I’m Sorry
11.Room (red wings)
12.Ghost

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.