MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Arlo Parks feat. Phoebe Bridgers

Pegasus

Transgressive

1. Pegasus

Arlo Parks poszła w ślady The National i zaprosiła do nagrania piosenki, Phoebe Bridgers. Singiel "Pegasus" zapowiada płytę "My Soft Machine", która ukaże się 26 maja.

“Pegasus jest o doświadczaniu po raz pierwszy ciepła i lekkości dobrej miłości. Bada również, jak brak chaosu i doświadczanie prawdziwego połączenia może być nieco przerażająca po długim czasie jego braku” – tak Arlo mówi o piosence.

Singiel ukazuje się wraz z teledyskiem, wyreżyserowanym przez Bedroom, który niedawno wyreżyserował również klip do „Blades”, a także „Too Good” z jej debiutanckiego albumu “Collapsed In Sunbeams”.

Oto tracklista albumu “My Soft Machine”:

1.Bruiseless
2.Impurities
3.Devotion
4.Blades
5.Faza purpury
6.Nieważkość
7.Pegasus ft. Phoebe Bridgers
8.Dog Rose
9.Puppy
10.I’m Sorry
11.Room (red wings)
12.Ghost

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.