MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Arlo Parks

Devotion

25/05/2023

Transgressive

1. Devotion

Na dzień przed premierą płyty, Arlo prezentuje singiel "Devotion" Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Ali Raymond i Joela Barneya.

To jeden z moich ulubionych utworów, jakie kiedykolwiek stworzyłam. Czerpie z zespołów, które sprawiły, że zakochałam się w muzyce, od Deftones przez Yo La Tengo po Smashing Pumpkins i My Bloody Valentine” – mówi Arlo.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.